30 first gigs and events by date. Here you are.


Pekkaniskan Pojat

Thu 01.06.2017 20:00
Tommolan Suurlava

 Ticket 14.00 €


Web sales end 31.05.2017 00:00

Tulipunaruusut

Thu 08.06.2017 20:00
Tommolan Suurlava

 Ticket 12.00 €


Web sales end 07.06.2017 00:00

Klamydia

Sat 17.06.2017 20:00
Tommolan Suurlava

 Ticket 20.00 €


Web sales end 15.06.2017 00:00

Sinitaivas - Meiju Suvas

Thu 22.06.2017 20:00
Tommolan Suurlava

 Ticket 16.00 €


Web sales end 21.06.2017 00:00

SF-Blues - Agents & Vesa Haaja

Fri 23.06.2017 20:00
Tommolan Suurlava

 22.00 €


Web sales end 21.06.2017 00:00

Kake Randelin - Martti Servo & Napander

Sat 24.06.2017 20:00
Tommolan Suurlava

 Ticket 20.00 €


Web sales end 21.06.2017 00:00

Finlanders

Thu 29.06.2017 20:00
Tommolan Suurlava

 Ticket 14.00 €


Web sales end 28.06.2017 00:00

Neljänsuora

Fri 30.06.2017 20:00
Tommolan Suurlava

 Ticket 15.00 €


Web sales end 28.06.2017 00:00

Ippe Mansikka - Reeta & Lumo

Thu 06.07.2017 20:00
Tommolan Suurlava

 Ticket 12.00 €


Web sales end 05.07.2017 00:00

Korpirock 2017

Fri 07.07.2017 19:00
Tommolan Suurlava

 Ticket 20.00 €


Web sales end 06.07.2017 00:00

Korpirock 2017

Sat 08.07.2017 19:00
Tommolan Suurlava

 Ticket 18.00 €


Web sales end 07.07.2017 00:00

Marco Lundberg & Liekki

Thu 20.07.2017 20:00
Tommolan Suurlava

 Ticket 14.00 €


Web sales end 19.07.2017 00:00

J. Karjalainen

Fri 21.07.2017 20:00
Tommolan Suurlava

 Ticket 18.00 €


Web sales end 19.07.2017 00:00

Leif Lindeman & Avec

Thu 27.07.2017 20:00
Tommolan Suurlava

 Ticket 14.00 €


Web sales end 26.07.2017 00:00

Neljä Ruusua

Fri 28.07.2017 20:00
Tommolan Suurlava

 Ticket 20.00 €


Web sales end 27.07.2017 00:00

Hevisaurus

Sat 29.07.2017 13:00
Tommolan Suurlava

 Ticket 15.00 €


 Family ticket 50.00 €


Web sales end 28.07.2017 00:00
 Ticket 35.00 €


Web sales end 31.07.2017 22:00
 Ticket 35.00 €


Web sales end 01.08.2017 22:00
 Ticket 35.00 €


Web sales end 02.08.2017 22:00

Uudet Kuninkaalliset 2017

Thu 03.08.2017 20:00
Tommolan Suurlava

 Ticket 12.00 €


Web sales end 02.08.2017 00:00
 35.00 €


Web sales end 03.08.2017 22:00
 Ticket 35.00 €


Web sales end 04.08.2017 22:00
 Ticket 35.00 €


Web sales end 05.08.2017 22:00

Anita Hirvonen & La Strada

Thu 10.08.2017 20:00
Tommolan Suurlava

 Ticket 12.00 €


Web sales end 09.08.2017 00:00
 Ticket 35.00 €


Web sales end 11.08.2017 22:00

Eläkeläiset

Sat 12.08.2017 20:00
Tommolan Suurlava

 Ticket 16.00 €


Web sales end 10.08.2017 00:00
 Ticket 35.00 €


Web sales end 12.08.2017 22:00
 Ticket 35.00 €


Web sales end 18.08.2017 22:00

Kake Randelin

Sat 19.08.2017 20:00
Tommolan Suurlava

 Ticket 16.00 €


Web sales end 18.08.2017 00:00
 Ticket 35.00 €


Web sales end 19.08.2017 22:00